اره گوشت ‌بری صنعتی

اره گوشت‌ بری صنعتی که با نام‌هایی چون اره استخوان بر یا اره ماهی بر نیز شناخته می‌شود، جهت برش و قطعه‌قطعه کردن گوشت در خطوط تولید کنسروهای گوشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد اصلی این ماشین در خط تولید تن ماهی برای جداکردن قسمت‌های مازاد از جمله سر، دم و باله‌های ماهی و همچنین برش بدنه ماهی است. اره استخوان بر، مجهز به یک نواره اره مخصوص است که امکان برش دادن انواع گوشت‌های تازه و یخ‌زده را فراهم می‌کند.

اره گوشت‌بری صنعتی با ۱۸ ماه گارنتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.
اره گوشت ‌بری صنعتی
اره گوشت ‌بری صنعتی

clear_all مشخصات فنی

  • جنس: استیل ضدزنگ و چدن
  • سیستم عملکرد: اکترومکانیک
  • ابعاد (طول× عرض×ارتفاع): ۵۰ × ۶۰ × ۱۵۰ سانتی‌متر
  • اندازه میز کار: ۵۰ × ۶۰ سانتی‌متر
  • توان مصرفی: ۳ کیلو وات

error_outline ویژگی‌ها

  • دارای تیغه خودکار
  • دارای میز استیل
  • نچسبیدن گوشت به بدنه دستگاه با رعایت مسائل بهداشتی

دستگاه اره گوشت ‌بری صنعتی جهت برش و قطعه‌قطعه کردن گوشت در خطوط تولید کنسروهای گوشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد اصلی این ماشین در خط تولید تن ماهی برای جداکردن قسمت‌های مازاد از جمله سر، دم و باله‌های ماهی و همچنین برش بدنه ماهی است. این دستگاه گاها با نام اره ماهی بر و اره استخوان بر نیز شناخته می‌شود. اره گوشت ‌بری مجهز به یک نواره اره مخصوص است که امکان برش دادن انواع گوشت‌های تازه و یخ‌زده را فراهم می کند.

دستگاه اره گوشت بر یا استخوان بر از قطعات اصلی به نام میز کار یا عرشه، تیغه و فک تشکیل شده است. میز کار، از جنس استیل ساخته می‌شود و عملیات برش بر روی آن انجام می‌شود.

اغلب اره‌های استخوان بر با برق سه فاز کار می‌کنند . رعایت ایمنی به هنگام کار کردن با اره استخوان بر از ملزومات کار با آن است و اندکی غفلت می‌تواند صدمه‌های جبران ناپذیری برای کاربر به همراه داشته باشد. به همین منظور، شرکت سیمرکو در طراحی اره گوشت بری، اهرمی دو منظوره را هم برای پوشاندن اره و هم برای استفاده به عنوان اهرم، برای استخوان‌برها تعبیه می‌کند.

دستگاه اره استخوان بری ساخت شرکت سیمرکو با طراحی اختصاصی و مطابق با ضوابط بهداشتی، بهره‌مندی از موتور با قدرت بالا و ساخته شده از متریال مقاوم، با کاربرد وسیع در انواع خطوط تولید کنسروهای گوشتی ار جمله خط تولید کنسرو تن ماهی، خط تولید کنسرو مرغ و خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی

[contact-form-7 id="4409"]