گروه صنعتی سیمرکو

پروژه‌های سیمرکو

داده‌های آماری از پروژه‌های تکمیل شده سیمرکو

گروه صنعتی سیمرکو به عنوان طراح و تولید کننده ماشین آلات خطوط تولید محصولات کنسرو شده در ساخت ماشین آلات و راه اندازی بیش از 170 کارخانه داخلی و 35 کارخانه در خارج از کشور مشارکت داشته است.
حرفه‌ای
0%
کیفیت
0%
صفر تا صد
0
خارجی
0
داخلی
0

پروژه‌های اجرایی

پروژه های گروه صنعتی سیمرکو در مجموع با راه اندازی بیش از 200 خط تولید در سطح بین‌المللی به موفقیت‌های بسیاری دست یافته است. کشورهای همسایه ایران مهمترین مشتریان گروه صنعتی سیمرکو بوده است. توانایی گروه صنعتی سیمرکو از این جهت ارزشمند است که می‌تواند هشت خط تولید مختلف را راه اندازی کند.

فرخی

کروم مکس

گلرنگ

ارغوان شمال

طعم طبیعت

کابل نیرو

آباتن

الماس فود

الوند شیمی

آواناز

بهار آرام

بهشهد

چاشینگ

حلبچه آیس

دلیم

پت چی

پسند

چاچ

روژین تاک

رویال کت

سپهر

سرخ آبی گلستان

سرخ آبی همدان

سلبن

شایر

شگرف شیمی

شنگر

فارس زعفران ایرانیان

فاکس

فرا دارو

لوریتا

نسیم لیا

هاشمی

خدمات صفر تا صدی

چرا سیمرکو؟

گروه صنعتی سیمرکو در سال 2000 برای محلی سازی تولید ماشین آلات صنایع غذایی تشکیل شد. اولین اقدامات این شرکت در این جهت طراحی و تولید دستگاه بسته شدن قوطی فلزی و بهینه سازی فرآیند ضد عفونی بود. تیم تحقیق و توسعه سیمرکو در سال 2003 یک دستگاه صنعتی را ثبت اختراع کرد.

تجربه 23 ساله تولید ابزار و ماشین آلات صنایع غذایی کنسرو شده ، توانایی گروه سیمرکو را برای افزایش کیفیت خدمات خود با کسب تجربه گسترده، و همچنین غلبه بر مشکلات، موانع و اشتباهات قبلی و کسب اعتماد ایجاد کرده است. مشتریان زیادی را جذب کرده.

گروه صنعتی سیمرکو با توجه به دریافت بازخورد از کارخانجات پیاده سازی شده و استفاده از جدیدترین متدهای اروپایی و آمریکایی، با ارتقاء نکات فنی مربوطه و طرح‌های چند مرحله‌ای و نظارت مداوم بر این طرح ها، تکنولوژی خود را به روز نگه می دارد.

تفاوت ارز ایران و سایر کشورها و همچنین تفاوت ارزهای ریال و دلار با در نظر گرفتن نیروی کار ارزان تر از قیمت جهانی و همچنین مصرف انرژی ارزان تر از بازار جهانی، گروه صنعتی سیمرکو کلیه خدمات خود را در بازار جهانی تولید ماشین آلات صنعتی با حفظ کیفیت، ارزان تر از سایر رقبا ارائه می دهد.

error: این محتوا برای شرکت سیمرکو محفوظ است