گروه صنعتی سیمرکو

ماشین آلات دربندی

انواع ماشین آلات دربندی سیمرکو

در‌بند تمام‌ اتومات ۴ هد

این دستگاه در خط تولید رب گوجه‌ فرنگی، خط تولید تن ماهی و خط تولید کنسرو لوبیا، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ماشین‌آلات بخش تولید، مورد استفاده قرار می‌گیرد.سرعت درب‌بندی این دستگاه، بین ۶۰ الی ۱۸۰ قوطی در دقیقه می‌باشد.

دربند

دربند تک‌ هد رومیزی نیمه‌ اتومات

دستگاه دربند در صنایع مختلف از جمله صنایع کنسروی، صنایع غذایی آشامیدنی و صنایع بسته‌بندی مواد غذایی خشک قابل بهره‌برداری می‌باشد. همچنین در صنایع غیر غذایی نظیر انواع قوطی‌های روغن، چسب و رزین قابل استفاده می‌باشد.

دربند اتومات ۳ هد

درب‌بند اتومات ۳ هد ساخت شرکت سیمرکو با سرعت ۹۰ الی ۶۰ قوطی در دقیقه، جهت پلمپ درب قوطی‌های فلزی گرد در اوزان ۱۰۰۰ گرم تا ۵۰۰۰ گرم، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دربند شیشه ۸ هد

نحوه عملکرد این دستگاه به این شکل است که اپراتور درب‌ها را با کارتن درون مخزن سورتر تخلیه کرده، سپس، دستگاه به صورت تمام اتوماتیک درب‌ها را سورت کرده، بر روی ظرف قرار داده و سفت می‌کند.

دربند تک‌ هد شیشه

این دستگاه، عملیات درب‌بندی را با استفاده از یک بالابر اتوماتیک درب ظروف و یک هد جهت پلمپ کردن درب روی بدنه، انجام می‌دهد.جهت درب‌بندی ظروف شیشه‌ای در خطوط تولید ترشی و مربا به کار می‌رود.

دربند تک هد شیشه

دربند دستی پدالی

دربند دستی پدالی، به یک اپراتور نیاز دارد تا عملیات دربندی را با اعمال فشار بر روی پدال انجام دهد. سرعت دربندی این دستگاه با توجه به توان اپراتور متغیر خواهد بود.
error: این محتوا برای شرکت سیمرکو محفوظ است