درب‌بند تک‌هد شیشه

درب‌بند تک هد شیشه ساخت شرکت سیمکرو جهت درب‌بندی انواع ظروف جار در خطوط تولید ترشی و مربا به کار می‌رود. این دستگاه، عملیات درب‌بندی را با استفاده از یک بالابر اتوماتیک درب ظروف و یک هد جهت پلمپ کردن درب روی بدنه، انجام می‌دهد.

در‌بند تک‌هد شیشه سیمرکو از جنس استیل ساخته شده و دارای دارای اینورتر جهت تغییر دور الکترونیکی دستگاه می‌باشد. دستگاه درب‌بند تک‌هد شیشه جار با عملکردی نیمه‌اتوماتیک، قابلیت پلمپ ۱۵۰۰ الی ۳۰۰ بطری در ساعت را دارا می‌باشد.

درب‌بند تک‌هد شیشه با 18 ماه گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.
درب‌بند تک‌هد شیشه
درب‌بند تک‌هد شیشه

clear_all مشخصات فنی

  • جنس: استیل ضدزنگ
  • ابعاد (طول× عرض×ارتفاع): 320×150×200 سانتی‌متر
  • ظرفیت: 1500 تا 3000 بطری در ساعت

error_outline ویژگی‌ها

  • دارای اینورتور برای تغییر‌جهت چرخش موتور
  • مجهز به بالابر اتوماتیک درب شیشه

درب‌بند تک هد شیشه جهت درب‌بندی انواع ظروف شیشه‌ای در خطوط تولید ترشی و مربا به کار می‌رود. این دستگاه، عملیات درب‌بندی را با استفاده از یک بالابر اتوماتیک درب ظروف و یک هد جهت پلمپ کردن درب روی بدنه، انجام می‌دهد.درب‌بند تک هد شیشه ساخت شرکت سیمکرو جهت درب‌بندی انواع ظروف شیشه‌ای در خطوط تولید ترشی و مربا به کار می‌رود. این دستگاه، عملیات درب‌بندی را با استفاده از یک بالابر اتوماتیک درب ظروف و یک هد جهت پلمپ کردن درب روی بدنه، انجام می‌دهد. دستگاه درب‌بند تک‌هد شیشه جار با عملکردی نیمه‌اتوماتیک، قابلیت پلمپ ۱۵۰۰ الی ۳۰۰ بطری در ساعت را دارا می‌باشد.

[contact-form-7 id="4409"]