گروه صنعتی سیمرکو

خطوط تولید محصولات کنسروی

خط تولید رب گوجه فرنگی

خط تولید رب گوجه ‌فرنگی صنعتی جهت تولید انواع محصولات فرآوری شده گوجه‌ فرنگی با فرآیندهای هات‌بریک و کلدبریک قابل بهره‌برداری می‌باشد.

خط بسته بندی رب گوجه فرنگی

گروه صنعتی سیمرکو خط تولید بسته بندی کنسرو رب گوجه فرنگی، را در دو حالت بسته بندی رب در داخل قوطی و شیشه ارائه می نماید.

خط تولید کنسرو لوبیا و حبوبات

خط تولید کنسرو لوبیا و حبوبات ساخت گروه صنعتی سیمرکو در ظرفیت‌های ۲۵,۰۰۰ الی ۱۲۰,۰۰۰ قوطی ۴۰۰ گرمی در روز طراحی و ساخته می‌شود.

خط تولید کنسرو تن ماهی

گروه صنعتی سیمرکو خط تولید کنسرو تن ماهی را در ظرفیت‌های مختلفی ارائه می‌نماید و شامل چهار بخش آماده سازی، تولید، بسته بندی و تاسیسات می‌باشد.

خط تولید خیارشور و ترشی

خط تولید کنسرو خیارشور با ظرفیت ۳ الی ۱۲ تن در روز جهت تولید محصولاتی از قبیل خیارشور نول، ممتاز، ویژه و سوپر ويژه، طراحی و ساخته می‌شود.

خط تولید کنسرو زیتون

خط تولید کنسرو زیتون جهت تولید انواع محصولات شور و ترش زیتون در انواع هسته‌دار، بی‌هسته و زیتون پروده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

خط تولید مربا و کمپوت

خط تولید مربا و کمپوت در ظرفیت‌های ۲ الی ۱۰ تن در روز جهت بهره‌برداری در تولید انواع مربا، مارمالاد، کمپوت و بسته‌بندی عسل، ساخته می‌شود.

خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی

گروه صنعتی سیمرکو برای نخستین بار در ایران، خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی را با انجام اصلاحاتی در تکنولوژی تولید محصولات کنسروی، ارائه می‌دهد.

انواع خطوط تولید ساخت سیمرکو

گروه صنعتی سیمرکو انواع خطوط تولید محصولات کنسروی را بر حسب نو یا اورهال بودن، بر حسب میزان اتوماسیون و همچنین بر حسب ثابت یا پرتابل بودن در قالب موارد زیر ارائه می نماید.

خط تولید تمام اتوماتیک سیمرکو

خط تولید تمام اتوماتیک خط تولیدی است که به کمترین نیروی انسانی ممکن نیاز دارد و معمولا به افرادی توصیه می‌شود که تمایل به صرف هزینه ثابت بیشتر به منظور کاهش هزینه‌های جاری را دارند.

 بهره‌مندی از واسط کاربری HMI که به سیستم PLC خط تولید متصل می‌شود، امکان ایجاد کنترل کامل خط را توسط اپراتور فراهم می‌کند. از آن‌جا که در خط تولید تمام اتوماتیک، نیروی انسانی کنترل کمتری بر روند تولید دارد، محصولات تولید شده معمولا از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.مجوزهای بهداشتی برای این نوع از خطوط تولید، به دلیل دخالت کم نیروی انسانی، معمولا به راحتی صادر می‌شود.

خط تولید پرتابل سیمرکو

خط تولید پرتابل یا خط تولید قابل حمل، خط  تولیدی است که می‌توان آن را به راحتی از نقطه‌ای به نقطه دیگر جابه‌جا نمود و در محل دلخواه، راه‌اندازی کرد. در این نوع خط تولید، معمولا از ماشین‌آلاتی استفاده می‌شود که از نظر ابعاد، محدودیت‌های ارتفاع را در جابه‌جایی توسط تریلر ، برآورده نمایند.

شرکت سیمرکو برای نخستین بار در ایران، طراحی و ساخت خط تولید رب پرتابل را با بهره‌گیری از ماشین‌آلات کم‌ارتفاع اجرایی نموده است. خط پرتابل هم به شکل اتوماتیک و هم به شکل نیمه‌اتوماتیک قابلیت پیاده‌سازی خواهد داشت.

کلیه ماشین‌آلات خطوط تولید سیمرکو با توجه به توافق انجام شده در پروپوزال، مطابق نیاز‌های تولیدی مشتری، طراحی و ساخته می‌شوند. در صورت تمایل مشتری، مراحل صفر تا صد نصب و راه‌اندازی خط تولید و همچنین تولید آزمایشی محصول توسط گروه صنعتی سیمرکو انجام خواهد شد.

error: این محتوا برای شرکت سیمرکو محفوظ است