گروه صنعتی سیمرکو

مزایای برندهای ایرانی تولیدکننده غذای پت

سگ های خانگی حیوانات بسیار حساسی هستند. تغذیه مناسب برای حیوانات خانگی از ضرورت ویژه ای برخوردار است. صاحبان حیوانات خانگی باید این نکته را در نظر داشته باشند که برای اینکه حیوانی سلامت داشته باشند حتما باید موضوع تغذیه آن ها مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. در مقاله زیر به این موضوع پرداخته می شود که چرا برای از کنسرو غذای سگ ایرانی استفاده نمود و چرا غذای سگ ایرانی از نمونه های خارجی بهتر است.

 • آنچه در این مقاله می‌خوانید:
 • انواع غذای سگ ایرانی
 • مضرات استفاده از غذای خانگی سگ
 • برتری های غذای سگ کنسروی
 • مزایای کنسرو غذای سگ ایرانی

انواع غذای سگ ایرانی

ذای سگ انواع بسیاردارد. به دلیل ترکیبات مختلفی که می تواند برای نژادهای مختلف سگ وجود داشته باشد.، غذای سگ تنوع فراوانی دارد. با این حال، در ایران غذای سگ در ۳ دسته کلی و اصلی موجود است.

 • غذای خانگی سگ
 • غذای خشک سگ
 • کنسرو غذای سگ

اگر شما نیز در خانه خود سگ نگهداری می کنید و از سختی ها و مشقت هایی که نگهداری حیوان دارد آگاه هستید، می دانید که تغذیه سگ یک موضوع بسیار مهم و ویژه بوده که نمی توان به راحتی از کنار آن عبور نمود. درست کردن غذای خانگی برای سگ ها ممکن است درابتدا ایده مناسبی باشد اما با بررسی زوایای گوناگون این ماجرا، این نکته پدیدار می شود که هر گونه خطا و اشتباهی در میزان مواد مغذی موجود در غذای خانگی سگ می تواند به حیوان شما لطمات جبران ناپذیری از نظر جسمی وارد کند.

مضرات استفاده از غذای خانگی سگ

هرگز فریب تبلیغات غذای خانگی سگ را نخورید. سلامت جسمانی سگ خود را هرگز قربانی کاهش هزینه های نگهداری ننموده و در نظر داشته باشید که اگر به حیوان خود از نظر تغذیه رسیدگی لازم را صورت ندهید در آینده ای نزدیک باید مبالغ هنگفتی را برای درمان پزشکی وی خرج کنید.

بسیاری با این طرز فکر هستند که می توانند همانگونه که برای خود غذا می پزند، خوراک حیوانات خانگی را نیز خودشان درست کنند. این موضوع نه تنها یک باور غلط است بلکه در دراز مدت به دلیل هزینه های سنگین خرید گوشت و مایحتاج آن متحمل خسارت مالی می شوند. از سوی دیگر ممکن است به دلیل نداشتن دانش کافی در مورد اینکه سگ ها به چه مواد غذایی بیشتر نیاز دارند حیوان خانگی خود را دچار سوء تغذیه گردانند.

برخی از مهمترین مضرات غذای خانگی برای سگ عبارتند از:

 • استفاده از غذای خانگی سگ می تواند نگران کننده باشد چون ممکن است تعادل میزان مواد مغذی ضروری سگتان را در معرض خطر قرار دهید. فراموش نکنید که برای یک غذای مناسب حتما باید از یک دستور غذای مورد تایید یک متخصص تغذیه استفاده کنید.
 • غذای خانگی سگ معمولا تازه درست می شود و همین موضوع سبب می شود که طول عمر کوتاهتری نسبت به غذای آماده و کنسروی سگ داشته باشد. از این رو نگهداری آن نیز مشکل خواهد بود. در برخی موارد درست کردن غذای سگ خانگی خود می تواند گران تر از غذای سگ خشک باشد.
 • اگر تعادل مناسب را در میزان مواد غذایی مورد نیاز در غذای خانگی سگتان را رعایت نکنید سبب کمبود رسیدن مواد مغذی در رژیم غذایی اش خواهید شد.
 • غذاهای خانگی سگ اغلب به صورت خام تولید می شوند که خطر ابتلا به بیماری های غذایی و همچنین مسمومیت غذایی را افزایش می دهد.
 • درست کردن غذای خانگی سگی که هم تمامی مواد غذایی ارزشمند را داشته باشد و هم متناسب سن و نژاد سگ شما باشد نیازمند دانش و تحقیقات زیادی است تا اطمینان حاصل شود نیازهای تغذیه ای سگ شما برآورده شده است.

برتری های غذای سگ کنسروی

غذای کنسروی سگ با داشتن برتری های مهمی از جمله هضم و جویدن آسان ، میزان چربی و پروتئین فوق العاده بالا و مناسب، حجم کم و ارزش غذایی بالا، ایجاد اشتها در سگ، نگهداری بلند مدت می تواند غذای بسیار مناسبی برای سگ شما بحساب آید.

غذای سگ کنسروی برای سگ ها اشتها آور بوده و وعده مناسبی برای حیوان خانگی بحساب می آید. تجربه نشان داده است که ارزش غذایی بالای کنسرو غذای سگ و علاقه ای که سگ ها به این نوع از غذاها نشان می دهند سبب شده تا این نوع ماده غذایی سبد خانوار حیوانات خانگی باشد و افراد با اختیار خاطر آن را برای حیوان خانگی خود خریداری کنند.

چرا کنسرو غذای سگ ایرانی | برتری های غذای سگ ایرانی

تا بدینجا به این موضوع پرداختیم که چرا در میان انواع غذاهایی که می تواند برای سگ در کشورمان ایران موجود باشد باید کنسرو غذای سگ را برای سگمان انتخاب کنیم. اما در مورد محصول غذای کنسروی سگ نیز از بین برندهای خارجی و ایرانی توصیه ما به شما محصولات ایرانی است. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید کنسرو غذای سگ ایرانی مصرف کنیم؟ پاسخ بسیار ساده بوده و در ادامه به این موضوع پرداخته خواهد شد.

مزایای کنسرو غذای سگ ایرانی

در بازار برندهای مختلفی در مورد کنسرو غذای حیوانات خانگی وجود دارد. کنسرو سگ سیمبا، لئونادو، نوتری، کارنی، نوتری پت ، گورمت گلد و دکتر کلودرز که همگی از برندهای شناخته شده و برتر در این زمینه تجاری هستند. مشاهدات میدانی نشان می دهد که تقریبا در تمامی برندهای ایرانی در مورد غذای کنسروی، بازخوردهای مناسبی از سمت مصرف کنندگان گرفته شده است. با این حال شاید هنوز زود باشد که بتوان در مورد کیفیت غذای خشک ایرانی و مقایسه آن با برندهای مطرح خارجی اظهار نظر نمود.

قیمت کنسرو غذای مخصوص سگ

یکی از مهمترین مسائلی که می توان در مورد برتری کنسرو سگ ایرانی مطرح نمود قیمت آن است. به دلیل اینکه محصولات مشابه خارجی وارداتی هستند، قیمت دلاری آن ها بالا بوده و به طبع نمی تواند از نظر هزینه با محصولات مشابه ایرانی قابل رقابت باشد. از این رو می توانیم به راحتی محصولات ایرانی را با قیمت های بسیار پایین تری خریداری کنیم.

محتویات کنسرو غذای سگ ایرانی

با وجود اینکه محصولات خارجی از نظر مواد مغذی در زیر نظر پزشکان مختصص درست می شوند اما حیواناتی که در ایران زندگی می کنند دقیقا مانند انسان ها طابع نوع آب و هوا است. از این رو موادی که در کنسروهای غذای سگ ایرانی استفاده می شود از محصولات داخل کشور بوده که برای سگ ایرانی که در این محیط بزرگ و تغذیه شده است آشنا است.

error: این محتوا برای شرکت سیمرکو محفوظ است